WSET Intermediate level 2 Dutch

ENGLISH
Date
Content
Tutor
Session 1
Dinsdag 31 Maart
Introduction
Session 2
Dinsdag 7 april
Viticulture, Vinification, Label
Session 3
Dinsdag 14 april
Pinot Noir and Chardonnay
Session 4
Dinsdag 21 april
Cabernet Sauvignon & Merlot
Session 5
Dinsdag 12 mei
Syrah, Grenache & Riesling
Session 6
Dinsdag 19 mei
Other grapes, Italy, Spain
Session 7
Dinsdag 26 mei
Sweet and sparkling wines
Session 8
Dinsdag 2 juni
Spirits and fortified wines
EXAM
Zaterdag 20 juni 2020
Multiple choice exam (start 11.00 AM)
Sign up for this class

Do you want more information about our courses?

WSET Advanced level 3 ENG (19:00)

ENGLISH
Date
Content
Tutor
Session 1
Thursday, 26/3/2020
Vinification & Viticulture
Session 2
Thursday, 2/4/2020
Germany, Alsace & Austria
Session 3
Thursday, 9/4/2020
Burgundy & Beaujolais
Session 4
Thursday, 16/4/2020
Bordeaux, S-W & Loire
Session 5
Thursday, 23/4/2020
New World
Session 6
Thursday, 30/4/2020
Rhône and South France
Session 7
Thursday, 7/5/2020
Italy & Greece
Session 8
Thursday, 14/5/2020
Spain & Portugal
Session 9
Thursday, 28/5/2020
Sparkling
Session 10
Thursday, 4/6/2020
Fortified and Exam Training
EXAM
Saturday, 20/6/2020
The exam will start at 13.00 pm
Sign up for this class

WSET Gevorderd level 3 NL (19:00)

NL
Datum
Inhoud
Docent
Les 1
Maandag, 16/3/2020
Wijnbouw & Systematische Proefmethode
Les 2
Maandag, 23/3/2020
Vinificatie & Mousserende Wijn
Les 3
Maandag, 30/3/2020
Duitsland, Elzas, Oostenrijk, Hongarije
Les 4
Maandag, 6/4/2020
Italië & Griekenland
Les 5
Maandag, 20/4/2020
Bordeaux & Bourgondië
Les 6
Maandag, 4/5/2020
Spanje & Portugal - Sherry & Port
Les 7
Maandag, 11/5/2020
Loire, Rhône, Zuid-Frankrijk
Les 8
Maandag. 18/5/2020
Noord & Zuid Amerika
Les 9
Maandag, 25/5/2020
Zuid-Afrika, Australië, Nieuw Zeeland
Les 10
Maandag, 8/6/2020
Examentraining
EXAMEN
Zaterdag, 20/6/2020
Het examen begint om 13.00 uur
Inschrijven voor deze cursus