Fine & Rare Spirits: Execution sale on behalf of Bailiffs office Buik and Van der Horst B.V.

Executieverkoop namens deurwaarderskantoor Buik en Van der Horst B.V. op 16 december 2019

Winefield’s Auctioneers presenteerd met trots  “The Excessive Lurcher Whisky Collection”.

Nooit eerder zijn we zo’n uitgebreide, zo niet overmatige collectie wereldwhisky’s tegengekomen, in totaal 1875 flessen, variërend van standaard, bekende merken tot zeldzame, moeilijk te vinden whisky’s en speciale en herdenkingsflessen. Deze ongelooflijke collectie werd gedurende een periode van jaren geduldig verzameld door een enkele whiskyliefhebber. Het is echt een wereldcollectie, die grotendeels bestaat uit zowel Scotch single malts als blended whisky’s, maar ook whisky’s bevat uit Engeland, Ierland, Nederland, Letland, de Verenigde Staten, Canada, Japan, Taiwan en India. Er is echt iets voor iedereen hier. De Bowmore 32 Year Old Single Malt uit 1968 wordt aangeboden voor € 2500 – 3500 voor een enkele fles, maar er zijn tal van gemengde partijen aangeboden voor spotprijzen, bijvoorbeeld 17 geassorteerde Scotch whisky’s voor € 300 – 400. Maar niet alleen whisky’s zijn op te koop. De collectie bevat ook een groot aantal cognacs, armagnacs, calvados, grappa’s en likeuren. Mis deze kans niet om dat speciale kerstcadeau te kopen of om je eigen schappen in te slaan met deze schatten! Wij starten op maandag 16 december vanaf 19.00 uur .

Is het niet mogelijk om de veiling bij te wonen kan je bieden en de veiling live volgen via onze Winefields app! https://auctions.winefields.com/

Veiling Details

Aanvang Pre-Tasting
Maandag 16 December 18:30
Aanvang Veiling
Maandag 16 December 19:00
Locatie
Winefield's Auctioneers Europe, Kamerlingh Onneslaan 22, 1097 DG, Amsterdam

Hieronder kunt u de veilingcatalogus circa drie weken voor de veiling bekijken of deze hier downloaden.