WSET level 2, Beginner. NL (19:00)

Datum
Inhoud
Les 1
Dinsdag 01-10-2024
Introductie, Proefmethode, Wijn en Spijs
Les 2
Dinsdag 08-10-2024
Pinot Noir, Zinfandel, Primitivo
Les 3
Dinsdag 15-10-2024
Riesling, Chenin Blanc, Semilion, Furmint
Les 4
Dinsdag 21-10-2024
Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pinot Grigio, Gewurztraminer, Viognier, Albarino
Les 5
Dinsdag 05-11-2024
Merlot, Caberenet Sauvignon, Syrah
Les 6
Dinsdag 12-11-2024
Gamay, Grenache, Tempranillo, Carmenere, Malbec, Pinotage
Les 7
Dinsdag 19-11-2024
Cortese, Garganega, Verdicchio, Fiano, Nebbiolo, Barbera, Corvina, Montepulciano
Les 8
Dinsdag 26-11-2024
Mousserende en Versterkte wijnen
EXAMEN
Dinsdag 10-12-2024
Multiple choice examen
Inschrijven voor deze cursus

WSET level 2, Beginner. EN (19:00)

Datum
Inhoud
Lesson 1
Tuesday 05-03-2024
Course Induction, Tasting Technique, Food & Wine
Lesson 2
Tuesday 12-03-2024
Pinot Noir, Zinfandel, Primitivo
Lesson 3
Tuesday 19-03-2024
Riesling, Chenin Blanc, Semilion, Furmint
Lesson 4
Tuesday 26-03-2024
Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pinot Grigio, Gewurztraminer, Viognier, Albarino
Lesson 5
Tuesday 02-04-2024
Merlot, Caberenet Sauvignon, Syrah
Lesson 6
Tuesday 09-04-2024
Gamay, Grenache, Tempranillo, Carmenere, Malbec, Pinotage
Lesson 7
Tuesday 16-04-2024
Cortese, Garganega, Verdicchio, Fiano, Nebbiolo, Barbera, Corvina, Montepulciano
Lesson 8
Tuesday 23-04-2024
Sparkling wines & Fortified Wines
EXAM
Tuesday 07-05-2024
Multiple choice exam
Enroll course

Wil je meer informatie over onze wijncursussen?

WSET level 3, Gevorderden. NL (19:00)

Datum
Inhoud
Les 1
Maandag 18-03-2024
Wijnbouw & Systematische Proefmethode
Les 2
Maandag 25-03-2024
Vinificatie & Mousserend
Les 3
Maandag 08-04-2024
Bordeaux & Bourgondië
Les 4
Maandag 15-04-2024
Loire, Rhône, Zuid-Frankrijk
Les 5
Maandag 22-04-2024
Italië & Griekenland
Les 6
Maandag 06-05-2024
Duitsland, Elzas, Oostenrijk, Hongarije
Les 7
Maandag 13-05-2024
Spanje & Portugal
Les 8
Maandag 17-05-2024
Noord & Zuid-Amerika
Les 9
Maandag 17-05-2024
Zuid-Afrika, Australië, Nieuw-Zeeland
Les 10
Maandag 10-06-2024
Versterkte wijnen & examentraining
EXAMEN
24-06-2024
50 multiple choice vragen, 5 open vragen en een proefexamen
Inschrijven voor deze cursus

WSET level 3, Advanced. EN (19:00)

Datum
Inhoud
Lesson 1
Monday 16-09-2024
Vinification & Systematic Approach to Tasting
Lesson 2
Monday 23-09-2024
Vinification & Sparkling Wine
Lesson 3
Monday 30-09-2024
Bordeaux & Burgundy
Lesson 4
Monday 07-10-2024
Loire, Rhône, Zuid-Frankrijk
Lesson 5
Monday 14-10-2024
Germany, Alsace, Austria, Hungary
Lesson 6
Monday 21-10-2024
Italy & Greece
Lesson 7
Monday 04-11-2024
Spain & Portugal
Lesson 8
Monday 11-11-2024
North & South America
Lesson 9
Monday 18-11-2024
South Africa, Australia, New Zealand
Lesson 10
Monday 25-11-2024
Fortified Wines & Exam Training
EXAM
Monday 09-12-2024
50 multiple choice questions, 5 open questions and a tasting exam
Enroll course