WSET Beginner level 2 NL

NL
Datum
Inhoud
Docent
Les 1
Woensdag 12-5-2021
Introductie, Proefmethode, Wijn en Spijs
Les 2
Woensdag 19-5-2021
Pinot Noir, Zinfandel, Primitivo
Les 3
Woensdag 2-6-2021
Riesling, Chenin Blanc, Semilion, Furmint
Les 4
Woensdag 9-6-2021
Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pinot Grigio, Gewurztraminer, Viogner
Les 5
Woensdag 16-6-2021
Merlot, Caberenet Sauvignon, Syrah
Les 6
Woensdag 23-6-2021
Gamay, Grenache, Tempranillo, Carmenere, Malbec, Pinotage
Les 7
Woensdag 30-6-2021
Cortese, Garganega, Verdicchio, Fiano, Nebbiolo, Barbera, Corvina, Montepulciano
Les 8
Woensdag 2-7-2021
Mousserende en Versterkte wijnen
EXAMEN
Woensdag 9-7-2021
Multiple choice examen
Inschrijven voor deze cursus

Wil je meer informatie over onze wijncursussen?

WSET Advanced level 3 Dutch (19:00)

DUTCH
Date
Content
Tutor
Session 1
Thursday 22-4-2021
Viticulture & Systematic Approach to tasting
Session 2
Thursday 29-4-2021
Vinification & Sparkling Wine
Session 3
Thursday 6-5-2021
Germany, Alsace, Austria, Hungary
Session 4
Thursday 13-5-2021
Italy & Greece
Session 5
Thursday 20-5-2021
Bordeaux & Burgundy
Session 6
Thursday 27-5-2021
Spain & Portugal
Session 7
Thursday 3-6-2021
Loire, Rhône, South of France
Session 8
Thursday 10-6-2021
South Afrika, Australia, New Zealand
Session 9
Thursday 17-6-2021
North & South America
Session 10
Thursday 24-6-2021
Fortified wines & Exam Training
EXAM
Saturday 3-7-2021
The exam will start at 19:00
Sign up for this class

WSET Advanced level 3 English (19:00)

ENG
Datum
Inhoud
Docent
Les 1
Monday 12-4-2021
Wijnbouw & Systematische Proefmethode
Les 2
Monday 19-4-2021
Vinificatie & Mousserende wijn
Les 3
Monday 3-5-2021
Duitsland, Elzas, Oostenrijk, Hongarije
Les 4
Monday 10-5-2021
Italië & Griekenland
Les 5
Monday 17-5-2021
Bordeaux & Bourgogne
Les 6
Monday 31-5-2021
Spanje & Portugal
Les 7
Monday 7-6-2021
Loire, Rhône, Zuid Frankrijk
Les 8
Monday 14-6-2021
Zuid Afrika, Australië, Nieuw Zeeland
Les 9
Monday 21-6-2021
Noord en Zuid Amerika
Les 10
Monday 28-6-2021
Versterkte wijnen & examentraining
EXAMEN
Saturday 3-7-2021
Inschrijven voor deze cursus